Op slechts 5 minuten van het dorp Chella en 15 minuten van Xàtiva ligt deze eigendom op een verhoogd perceel van 10.000 m². Het terrein combineert landbouwterrassen, recreatiezones en twee aparte woningen.
Het perceel beschikt over een groot zwembad, een tennisbaan van 195 m² en ruime open zones om volop van de natuur te genieten. De eigendom had voorheen een toeristische verhuurvergunning, wat het ideaal maakt voor zowel eigen gebruik als investering.
De hoofdwoning is volledig gerenoveerd en biedt 112 m² binnenruimte, een overdekt terras van 32 m² en een opslagruimte van 82 m². Er zijn drie slaapkamers (waarvan één met en-suite badkamer), een moderne gastbadkamer en een ruime en lichte woon-eetkamer met open keuken.
De gastenwoning, gescheiden van het hoofdgebouw door een muur, meet 94 m² verdeeld over twee verdiepingen. Ze heeft een eigen ingang, drie slaapkamers, twee badkamers, een aparte keuken en een woon-eetkamer. Hoewel nog niet volledig afgewerkt, verkeert ze in goede structurele staat en biedt veel potentieel.
Dankzij de ligging op hoogte is er een prachtig uitzicht op het landschap. Een kleine irrigatiebeek (sequía) loopt langs het terrein, en op korte afstand bevindt zich de Barranco del Abrullador, een geliefde natuurlijke plek in de streek.
De woning is bereikbaar via de weg en ligt op minder dan een uur van Valencia. Ze beschikt over glasvezelinternet en is geschikt als gezinswoning, tweede verblijf of toeristisch project.